Шкільна олімпіада з туризму

 
Традиційно, кожного року, у зимово-весняний період, в Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського Міжрегіональної Академії управління персоналом проводиться Обласна шкільна олімпіада “Перспективи розвитку туризму та курортної сфери в Карпатському регіоні” для учнів 8-11 класів загальноосвітніх середніх шкіл Львівської області та м. Львова. За ініціативою директора Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського к. ф.-м. н., академіка МКА – Ахек’яна Артема Михайловича, дана Олімпіада проводиться з метою залучення учнів середніх загальноосвітніх шкіл Львівської області до навчання у сфері туризму, рекреації та курортної справи.

Співорганізаторами Олімпіади є Головне управління освіти і науки та Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації, державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові. Проходить Обласна олімпіада з туризму за такими напрямками (секціями): “Туризм”, “Краєзнавство”, “Екологія в туризмі”, “Психологія в туризмі” та “Правове регулювання туристичної діяльності”.

Всі переможці Обласної олімпіади з туристичного напряму отримують грамоти підписані Головним управлінням освіти і науки, Головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації та Прикарпатським інститутом ім. Михайла Грушевського МАУП, а також цінні призи, підручники, компакт-диски та книги за тематикою рефератів. Також, переможці Олімпіади, отримують пільги в оплаті за навчання. Зокрема, учням, які посіли І призові місця надається знижка в розмірі 50% при оплаті за навчання в першому семестрі; учням, які посіли ІІ призові місця – знижка в оплаті за перший семестр – 30% ; учням, які посіли ІІІ призові місця – знижка в оплаті за перший семестр 25%. Крім того, всім учасникам другого (очного) туру Олімпіади встановлено пільги: учням 11-тих класів знижка в оплаті за перший семестр – 10%, учні 10-тих класів запрошуються на навчання на підготовчі курси в ПІ МАУП із знижкою в оплаті – 10%.