Безпечний День відкритих дверей в МАУП

Новини

Безпечний День відкритих дверей в МАУП: вступайте онлайн без ЗНО на спільну з європейським вузом програму та отримуйте знижку на навчання!

День відкритих дверей — традиційний захід, під час якого абітурієнти знайомляться з Академією, обирають спеціальності та програми навчання. Проте, в умовах карантину ми не можемо і не будемо наражати майбутніх студентів на небезпеку, до того ж створюючи незручності через обмежене транспортне сполучення.
Міжрегіональна Академія управління персоналом завжди покладається на інноваційні рішення, і цього разу ми знайшли зручний та безпечний вихід із ситуації – День відкритих дверей відбудеться онлайн!

Зазвичай всім учасникам Дня відкритих дверей ми даруємо знижку 20% на навчання. Наші абітурієнти отримають знижку і зараз, а разом з нею – ще більше привілеїв!
Враховуючи те, що обмежувальні заходи можуть негативно вплинути на платоспроможність, МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання в будь-який зручний для вас час аж до першої сесії.

Вступити на спільну програму он-лайн, отримати знижку та можливість оплатити навчання у зручний для Вас час можна лише до 15 квітня.

Для того, щоб отримати вищу освіту за українсько-польською програмою, вам необхідно виконати наступні дії:
1. Ознайомтеся з актуальним примірником договору:
• договір про навчання за рівнем вищої освіти «Бакалавр» — за посиланням
https://drive.google.com/…/1IEi4lxZkXaR8fg1RZukx2UqjO…/view….
• договір про навчання за рівнем вищої освіти «Магістр» — за посиланням
https://drive.google.com/…/1ToAZFAU9v8AvN-aGZ8NDr_RFk…/view….
2. Якщо Ви погоджуєтеся з умовами, викладеними в договорі, заповніть онлайн-форму, в якій потрібно обрати спеціальність та підрозділ МАУП, в якому Ви бажаєте навчатися (в нашому випадку – Прикарпатський інститут ім.М.Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП»).
Для заповнення Вам також знадобляться паспорт і атестат про повну загальну середню освіту. Для вступу на магістратуру потрібен документ про попередню вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра).
3. Після того, як ми опрацюємо вашу заявку, Ви отримаєте електронний лист із її підтвердженням та рахунок на сплату навчання.
Засвідчте свій вступ протягом 5 днів одним із зручним способів:
• заповніть та відправте «Лист-відповідь» для підтвердження заявки електронною поштою;
• сплатіть вартість навчання за вказаними реквізитами.
4. Вітаємо! Ви стали студентом!

Заочне навчання на бакалавріаті та магістратурі за спільними програмами МАУП та європейського ВУЗу-партнера дозволить поєднувати освіту з особистим життям, роботою та хоббі. Після успішного закінчення навчання, за потреби, Ви зможете отримати навіть два дипломи — український державного взірця та польський диплом бакалавра Вищої школи внутрішньої безпеки в м. Лодзь або диплом магістра Варшавського інституту менеджменту.

Встигніть скористатися знижкою 20% на якісну європейську освіту до 15 квітня.

Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — для Вас ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат.
Заповнюйте форму, отримуйте знижку, навчайтеся та будуйте своє успішне майбутнє!
Будь ласка, при виникненні будь-яких складнощів або запитань, звертайтеся до Приймальної комісії Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП». Ми надамо Вам необхідну допомогу та консультації.

Телефон приймальної комісії:
(050) 371-07-92
(096) 952-35-36 (Viber)

Відкрийте себе в МАУП!

Поділитись цим: