Навчання з цивільного захисту та БЖД

Новини
У Прикарпатському інституті ім. М. Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП»
Нещодавно (19 травня 2023 року) у Прикарпатському інституті
ім. М. Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП» пройшли навчання з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ( із залученням служби ДСНС ).
Головне завдання заходу – інформувати працівників та студентів Інституту, як поводити себе в разі виникнення тієї чи іншої загрози, ознайомити з основними засобами індивідуального захисту, а також як діяти в надзвичайних ситуаціях, що можуть виникнути, зважаючи на агресію зі сторони росії .
Участь у навчальному заході взяли:
директор Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського
ПрАТ «ВНЗ МАУП» – Юрій Шульжик, заступник директора з навчально-методичної та виховної роботи – Світлана Сенишин, заступник директора з господарської роботи, безпеки та ділової інформації – Мирослав Біляковський, завідувач навчальної частини – Олена Орлова, головний бухгалтер – Наталія Марич, завідувач господарством – Генадій Кочуро, науково-педагогічні працівники, провідні фахівці та студенти.
Навчання з цивільного захисту та БЖД проводили:
– головний фахівець з цивільного захисту Дрогобицького районного управління ДСНС у Львівській області – Юхновський Сергій Тарасович;
– провідний фахівець з цивільного захисту Дрогобицького районного управління ДСНС у Львівській області – Казимир Андрій Михайлович;
– завідувач навчально-консультаційного пункту «Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області – Макруха Олег Володимирович.
Фахівці навчально-методичного центру детально розповіли про призначення, організаційну структуру та оснащення пожежного формування цивільного захисту. Також ознайомили присутніх з функціональними обов’язками та планом приведення пожежного формування у готовність до дій за призначенням.
Учасники заходу обговорили план дій у разі встановлення надзвичайного стану, забезпечення оповіщення та зв’язку у надзвичайних ситуаціях, надання само і взаємодопомоги в умовах надзвичайних ситуацій, вибухову та пожежну небезпеку та надали рекомендації щодо дій під час виникнення пожежі.
“Ці навчання є вкрай необхідними сьогодні для наших працівників та студентів, – наголосив директор Прикарпатського інституту Юрій ШУЛЬЖИК. – Адже йдеться про безпеку та життя наших громадян. Бо коли наш ворог бачить, що ми слабкі, він буде посягати на нашу землю … Бояться сильних, такими ми й повинні бути”.
За підсумками проведеного семінару-навчання та перевірки отриманих знань складено відповідні протоколи, отримано довідки про проходження навчання з цивільного захисту та БЖД.
Висловлюємо ПОДЯКУ фахівцям з цивільного захисту Дрогобицького районного управління ДСНС у Львівській області, завідувачу навчально-консультаційного пункту «Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області, а також рятувальникам окремого відділення у м.Трускавець 7-ої державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) 7-ого державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області.
 
 
Поділитись цим: