Підписання Договору (протоколу) про наміри та Меморандуму про співпрацю з ГО «Асоціація роботодавців Львівської області»

Новини
12 грудня 2022 року в головному корпусі ГО «Асоціація роботодавців Львівської області» відбувся круглий стіл за участю директора Прикарпатського інституту ім.М.Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП» (ПІ МАУП) – Юрія ШУЛЬЖИКА, виконавчого директора Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців – Михайла ЯВОРСЬКОГО, керівника ГО «Асоціація роботодавців Львівської області» – Зеновія БЕРМЕСА та керівника «Кар’єра-центру» ПІ МАУП – Андрія КРАПА.
Обговорювались питання співпраці Інституту (ПІ МАУП) із провідними підприємствами регіону, організаціями, академічними й освітніми установами для створення і розвитку продуктивних зв’язків з ринком праці та освітянським простором у питаннях розроблення та впровадження інноваційних технологій в науці, управлінні та навчальному процесі.
Зустріч була змістовною, обговорювались цікаві питання.
Зокрема, виконавчий директор Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців – Михайло ЯВОРСЬКИЙ запропонував створити регіональну Асоціацію роботодавців недержавних закладів освіти, а також мережу світоглядно-ділових дискусійних клубів для зустрічі роботодавців, студентів та випускників, в т. ч. для обговорення інноваційно-інвестиційних проектів з питань післявоєнного розвитку промислових зон Львівщини.
Директор Прикарпатського інституту ім. Михайла Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП» – Юрій ШУЛЬЖИК довів до відома присутніх Стратегічний план розвитку Інституту, в якому закладено умови створення в Інституті освітнього середовища міжнародного рівня, що стимулює культ знань, вільне вираження думок, ідей, творчих здібностей, відкриває випускникам Інституту шлях до успіху.
Керівник ГО «Асоціація роботодавців Львівської області» – Зеновій БЕРМЕС та керівник «Кар’єра-центру» ПІ МАУП – Андрій КРАП обговорили питання подальшої співпраці в напрямку пошуку вакантних посад і робочих місць для працевлаштування здобувачів вищої освіти та випускників освітніх програм ПІ МАУП (за спеціальностями).
Крім того, учасники круглого столу обговорили питання співпраці потенційних стейкхолдерів (абітурієнтів, вітчизняних та зарубіжних закладів-партнерів в освіті, випускників освітніх програм, роботодавців, інших зацікавлених сторін) щодо:
– доступу до публічної інформації усіх зацікавлених сторін;
– вакантних посад та робочих місць для працевлаштування здобувачів вищої освіти та випускників освітніх програм за спеціальностями;
– підвищення професійної кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників на регіональних підприємствах, в організаціях, закладах, установах;
– академічної мобільності учасників освітнього процесу.
За результатами зустрічі підписано Договір (протокол) про наміри та Меморандум.
Зустріч пройшла в діловій атмосфері, успішно та результативно. Відбувся обмін інтересами. Учасники обмінялись новими ідеями. Домовились провести наступні переговори у розширеному форматі.
Поділитись цим: