Привітання з прийдешнім Новим 2023 роком!

Новини
Шановні колеги, викладачі
та студенти Прикарпатського інституту
ім. М. Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП»
та Фахового коледжу при ПІ МАУП!
Дозвольте привітати усіх
з прийдешнім Новим 2023 роком !
Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, творчими здобутками та новими результатами. Він подарував нам нові знайомства, радість відкриттів, досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Незважаючи на повномасштабну війну в нашій Державі, ми змогли організувати навчання в Інституті та Фаховому коледжі на належному рівні. Було непросто, освітній процес переривали звуки сирен і безліч тривожних новин. Цей рік показав, що ми не тільки можемо згуртуватись і вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку Інституту та Коледжу.
Хочу подякувати кожному з Вас за підтримку, за спільну працю, без якої був би не можливий розвиток нашого відокремленого структурного підрозділу МАУП.
В Інституті відбулося багато подій та перспективних змін, тож 2023 рік ми зустрічаємо з новими здобутками та далекосяжними планами.
Ми успішно впоралися з усіма випробуваннями, адже були наполегливими.
Щиро ДЯКУЮ усім, хто впродовж цього складного 2022 року докладав максимум зусиль для забезпечення освітньої діяльності в Інституті та Фаховому коледжі при ПІ МАУП.
Попереду – чимало роботи для реалізації поставлених завдань. Щиро сподіваюся, що у Новому 2023 році нам вдасться реалізувати усе задумане.
Ми шукаємо нові шляхи, нові можливості, ми відкриті новим ідеям! І я вірю, що Новий 2023 рік буде для нашого Інституту та Фахового коледжу успішним!!!
Хочу побажати усім в Новому Році міцного здоров’я, щастя, миру в душі, відмінних успіхів у праці та навчанні, гармонії в сім’ї, дружніх відносин всередині колективу!
Дорогі студенти! Вірте у себе, відповідально та успішно творіть своє майбутнє, навчайтесь, самовдосконалюйтесь і вдосконалюйте навколишній світ, бо саме від Вас невдовзі залежатиме доля Української Держави!
Бажаю всім Українцям та Українкам
МИРНОГО НЕБА, достатку, натхнення, нових цікавих ідей та сміливих планів! Вірю, що ці зимові свята, як і всі дні наступного 2023 року, будуть щедрими на Любов і Доброту, взаєморозуміння і повагу. Нехай запалає у серцях вогонь віри та надії, впевненості у майбутньому, у досягненні поставленої мети та здійсненні задумів-бажань.
Хай життя кожного з нас осяє Боже благословення, а оптимізм скерує нас на добрі справи.
P. S. Нехай у Новому 2023 році життя буде щасливим! Навчання – захопливим! Робота – улюбленою! Настрій – гарним!
Ворогу нас не зламати!
Усе буде УКРАЇНА !!!
Усе буде МАУП !!!
З повагою
директор Прикарпатського інституту
ім. М. Грушевського ПрАТ «ВНЗ «МАУП»
Юрій ШУЛЬЖИК
Поділитись цим: