Вийшов з друку підручник «ЕКСАБАЙТОВА ЕКОНОМІКА» (за наук. ред. к.е.н. Татомир І. Л. та к.т.н. Шульжика Ю. О.)

Новини
Підручник «ЕКСАБАЙТОВА ЕКОНОМІКА» ( за наук. ред. к.е.н. Татомир І. Л. та к.т.н. Шульжика Ю. О.).
– Трускавець: ПОСВІТ, 2022, – 292 с.
УДК 330.341.1
ISBN 978-617-8003-93-7
Підручник рекомендований до друку Вченою радою Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП» (Протокол № 1 від 30. 08. 2022р.)
У підручнику розкрито особливості цифровізації суспільства. Показано, яку роль відіграє ексабайтова економіка у розвитку бізнесу, розкрито моделі оптимізації бізнес-процесів та візуалізації ексабайтових даних. Розглянуто маркетингові механізми збирання і управління потоками даних. Показано, яку роль відіграють технології 5G та штучний інтелект у розвитку туризму, смартспеціалізації та розумних міст. Описано можливості й переваги використання хмарних сховищ для зберігання та синхронізації даних, нові способи зберігання ГБ геномних даних та розширення цифрової присутності.
Особливу увагу приділено безпековій складовій розвитку ексабайтової економіки та тенденціям цифрової трансформації в Україні і світі.
Підручник може бути корисним для студентів, аспірантів та здобувачів, які вивчають особливості розвитку ексабайтової економіки загалом.
ЕКСАБАЙТОВА ЕКОНОМІКА: Т 26 підручник. За науковою ред. к.е.н., Татомир І. Л., к.т.н. Шульжика Ю.О. – Трускавець: ПОСВІТ, 2022, – 292 с.
Щиро вітаємо авторів із виходом друкованого видання.
Бажаємо талановитим викладачам і вченим нових звершень у науково-дослідницькій діяльності та навчально-методичній роботі!
Поділитись цим: