Орлова Олена Миколаївна

Персональна сторінка

Орлова Олена Миколаївна

Посада: завідувач навчальної частини, професор кафедри менеджменту організацій, економіки та підприємництва (внутрішнє сумісництво).

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат економічних наук (2011р) , доцент кафедри “Теоретична та прикладна економіка” (2013р.), професор Міжнародної Кадрової Академії (2013р).

Дата і місце народження: 14.08.1954р. / м. Львів.

Освіта: вища.

Державні та відомчі нагороди: у 2004 році отримала знак Міністерства Освіти “Відмінник освіти України”.

Стаж роботи в даному колективі: 17 років.

Характеристика із зазначенням конкретних особливих заслуг у сфері освіти та науки:

З 1961р. по 1971р. навчалася у школі № 52 м. Львів , після закінчення якої вступила у Львівський політехнічний інститут за спеціальністю “Автоматизація виробництва та розподілу електроенергії”. В 1998 році закінчила спеціальність “Фінанси і кредит” у Національному Університеті “Львівська політехніка”.

З 1976р. по 1980р. працювала в проектних організаціях, з 1980 р. по 2005р. в коледжі Західноукраїнського колегіуму та легкої промисловості.

З 2006р – у Прикарпатському інституті МАУП на посаді завідувача заочного відділення.

У 2011 році захистила дисертацію за спеціальністю “Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка”, у 2013 році отримала наукове звання доцента по кафедрі “Теоретична та прикладна економіка” та звання професора Міжнародної Кадрової Академії.

З 2021 р. завідувач навчальної частини ПІ МАУП.

Орлова О. М. є автором понад 30 наукових праць у фахових виданнях, автором власної монографії «Управління інвестиційною діяльністю в регіоні: соціально-економічні аспекти та перспективи».

Орлова О.М. користується авторитетом та повагою в колективі співробітників та студентському колективі, вносить вагомий вклад в організаційну та виховну роботу .

Наукові інтереси: менеджмент,регіональна економіка.

Захоплення: Подорожі.

 

Поділитись цим: