Відгуки

Впевненість в майбутньому

Я навчаюся в інституті вже два роки і хочу сказати, що це заклад, який точно дасть мені гарну освіту. По-перше, я у захваті від вчителів, вони не просто подають матеріал, а прагнуть навчити нас, вкласти у нас свої знання. По-друге, це дуже перспективний ВНЗ, який відкриває перед студентом великі можливості не тільки навчання, а й саморозвитку. Це заклад де панує дружня атмосфера, яка допомагає зосередитися на знаннях. Тут я відчуваю себе особистістю і можу з впевненістю сказати, що з нашим інститутом ми рухаємося в майбутнє.

Никита Мусатов

Навчання

Після 11 класу переді мною постало питання вибору навчального закладу для здобуття вищої освіти. Маючи бажання в майбутньому працювати в сфері управління бізнесом я обрав Прикарпатський інститут ім. Михайла Грушевського МАУП, інформацію про який я знайшов в інтернеті. Зараз навчаюсь на 3 курсі, мене все влаштовує, тому що створені хороші умови для навчання. Навчатись тут цікаво.

Иван Столяр

Зростання (знань, навичок …)

Ставши керівником установи та маючи дві вищі освіти (з педагогіки та психології), зрозуміла, що для ефективного управління даним напрямком роботи необхідні знання з менеджменту. Постало питання вибору вищого навчального закладу для здобуття комплексних знань. Це мають бути не просто загальні знання, а розуміння організаційних аспектів та процесів. Завдяки рекламі та відгуків знайомих і родичів, вибір випав на Прикарпатський інститут ім. М. Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП». На даний час, завершую навчання в магістратурі за спеціальністю «Менеджмент». Хочу зазначити, що викладацький колектив закладу є високопрофесійним і досвідченим, здатним прийти на допомогу. Він вдало реалізує місію інституту та академії, яка полягає в формуванні найкращих стандартів освітньо-професійної підготовки фахівців.Знання та навички, отримані мною в вищому навчальному закладі, не тільки дозволять проводити глибинний аналіз ситуацій, а дадуть можливість бачити можливості там, де інші бачать тільки проблему.

Роксолана Гашинская

“Успішне навчання – успішне майбутнє”

2002 року, маючи вищу технічну освіту і будучи кандидатом наук, переді мною постало питання здобуття другої вищої освіти з економічного напряму. Переглянувши альтернативні варіанти я зупинився на Прикарпатській філії МАУП (так на той час називався даний структурний підрозділ МАУП). Того ж року вступив на спеціальність “Управління персоналом і економіка праці” (спеціалізація – “Економіка та управління персоналом”). 2004 року з відзнакою закінчив навчання отримавши кваліфікацію – економіст, менеджер персоналу. Під час навчання отримав хороші знання, які в подальшому зміг використовувати на практиці. У листопаді 2005 року прийшов працювати в наш Інститут маючи вже дві фахові освіти. І під час навчання, і під час роботи (тобто увесь цей час) можу відмітити професіоналізм і високу кваліфікацію професорсько-викладацького складу ПІ МАУП. Не шкодую, що здобув другу вищу освіту і залишився працювати в даному структурному підрозділі МАУП. Хочу відмітити переваги даного ВУЗу перед іншими ВНЗ: 1) набір здійснюється щоквартально (раз на 3 місяці, немає необхідності абітурієнтам чекати липня місяця); 2) існують знижки при оплаті за навчання (можна дізнатись у приймальній комісії); 3) велика кількість видів практики (ознайомча, навчальна, виробнича, переддипломна), що є досить суттєвою перевагою при влаштуванні на роботу. Прошу усе зважити, здійснити свій вибір і запрошую Вас на навчання до Прикарпатського інституту ім.М.Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП».

Юрий Шульжик

Залишити свій відгук

Strong Testimonials form submission spinner.
Яке ваше повне ім'я?/What's your full name?
Ваша електронна адреса?/Ваш электронный адрес?/Your email address?
Що Ви думаєте про нас?/What do you think of us?
rating fields